Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hot Park znajduje się 4 km od Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra, natomiast Feira Artesanal e Gastronômica znajduje się w pobliżu. Dostępność sauny pozwala gościom na bardziej relaksujący pobyt.
Popularne miejsca w okolicy to Eko Aventura Park w prawie 3 km.
Ten apartament oferuje klimatyzację, a także jadalnię i balkon. Apartament posiada prysznic.
Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra oferuje aneks kuchenny oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.
- Lokalne atrakcje
- Feira Artesanal e Gastronômica106 km
- Ecopesca807 km
- Lazy River745 km
- Giant Slide766 km
- Park wodny Hot Park489 km
- Ponto no Hot Park1010 km
- Praia do Cerrado664 km
- Clubinho da Crianca Hot Park743 km
- Lotniska
- Lotnisko Caldas Novas28 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sauna
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Patio
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra?
Na miejscu Goście Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento - Com Acesso Ao Rio Quente Aguas Da Serra oferuje aneks kuchenny.